yükleniyor

Windows Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel Windows Hosting paketlerimizi alabilir asp.net siteleriniz için hızlı hostinglerimize erişebilirsiniz.

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

önceki makalemizle PHP tabanlı web sayfalar için tercih edilen Linux Hosting hakkında müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışmıştık. Şuankimakalemizde ise Windows Hosting ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Windows Hosting  Nedir ?

Windows hosting , Windows işletim yazılımının kurulu olduğu web sunucular içinde barınan ASP, ASP.NETyazılım dilleri ile sorunsuz bir şekilde çalışan bir web hosting şeklidir. Windows hostinglerin kullandığı siteler genelde ASP tabanlı olan siteler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Linux hostinglere oranla daha pahalı olan bu hosting tipi genel olarak Plesk Panel ile beraber tercih edilmektedir. PHP çalıştırma özelliğide varolan Windows hosting ler, ASP tabanlı web sayfaları stabil ve soruhepsinin yanında MS Access, MsSQL veritabanlarını da uyumlu bir sekilde sunabilmektedir.

PHP tabanlı bir web sayfasına sahipseniz,  örnek vermek gerekirse:  WordPress, Joomla, Drupal  gibi içerik yönetim sistemlerinin  çalıştırılmasında bu hosting türünü sizlere tavsiye etmiyoruz,zaten sizin tercihinizi sizlere sorup sunuyoruz. Çünkü PHP tabanlı içerik yönetim scriptlerinde  izinlerdeki karmaşıklık nedeniyle Windows hostinglerde sıkıntı çıkarmaktadır. Örnek vermek gerekirse .htaccess dosyası çalışmayacaktır. PHP tabanlı web sayfaları  için en ideal hosting türü Linux hosting olmaktadır.

Eğer ASP dilinde yazılmış sistemleriniz mevcutsa web sayfasınızı yayınlamak için Windows Hosting tabanını sağlayıcıyı seçmek doğru tercih olacaktır. PHP ile yazılmış içinde genelde Linux hosting tercih eetmek en mantıklısı.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!